Про принципи розбудови парафії розповідає в катехизі отець Матвій Стибурський \парафія Пресвятого Серця Ісуса м.Красилів.
"Відновлюючи парафію нам не рекомендовано жити минулим, але потрібно жити теперішнім".
Прямий ефір Київ - Красилів
"Часто лоюди думають - спочатку я виправлю проблеми у своєму житті, а потім займусь церквою. Це хибна позиція та думка бо саме церква дає нам шлях до спасіння", - розповідає отець Матвій Стибурський. - У відбудові церкви нам можуть заважати такі перешкоди: нарікання, критика, багатозадачність, моралізаторство. - У церкві важливішими є відносини, а не дія. Про це часто забувають лідери, які намагаються побудувати щось нове забуваючи про своїх духовних отців. - Без бачення нічого не вийде. Пам'ятай, що ти отримав під час хрещення та роби пролом у справах, виконуй щоденні рутини.
Цікавитеся поглибленим вивченням історії Церкви? Тоді ця катехиза саме для Вас. Її автор, о. Олег Жарук, ректор Інституту богословських наук, продовжує розповідати про події, які відбувалися в апостольські часи, тобто в перші десятиліття після заснування Церкви.
Життя людини неможливо уявити абсолютно комфортним і безтурботним. Кожен із нас має досвід труднощів і страждань. Отець Олексій Самсонов, спираючись на євангельську історію про зцілення сліпонародженого чоловіка, розмірковує над сенсом наших випробувань та їхньою глибинною причиною. Чому ми стикаємося з болем і труднощами? Як їх приймати і знаходити в них вищий зміст? Відповіді на ці питання допомагають нам глибше усвідомити власний життєвий шлях і віднайти внутрішню силу для подолання труднощів.