Продовжуємо цикл катехиз про моральність. В цій програмі катехит говорить про місце людини у соціумі. В "Катехизмі Католицької Церкви" цей розділ називається "Людська спільнота"
Комунікація з соціумом - це комунікація з ближнім. Який контакт має бути з нашими ближніми? Як ми маємо контактувати з людьми, які не будують свого світогляду на Бозі? Життя в соціумі не означає життя без Бога. Природа нашого покликання - це життя в суспільстві, в спільноті. Життя в соціумі вимагає відносин. Бог творить людину з покликанням жити поряд з іншими.
Цікавитеся поглибленим вивченням історії Церкви? Тоді ця катехиза саме для Вас. Її автор, о. Олег Жарук, ректор Інституту богословських наук, продовжує розповідати про події, які відбувалися в апостольські часи, тобто в перші десятиліття після заснування Церкви.
Вашій увазі пропонуємо продовження циклу програм "Наближаючись до православ'я". У рамках третьої серії - тема "Православне політичне богослов'я". Ієрей ПЦУ, отець Петро Лопатинський, розповідає про відносини християнства перших століть з державою. Роздуми, які озвучені під час програми, опираються на ранньохристиянський апологетичний твір, який має назву "Послання до Діогнета".
Життя людини неможливо уявити абсолютно комфортним і безтурботним. Кожен із нас має досвід труднощів і страждань. Отець Олексій Самсонов, спираючись на євангельську історію про зцілення сліпонародженого чоловіка, розмірковує над сенсом наших випробувань та їхньою глибинною причиною. Чому ми стикаємося з болем і труднощами? Як їх приймати і знаходити в них вищий зміст? Відповіді на ці питання допомагають нам глибше усвідомити власний життєвий шлях і віднайти внутрішню силу для подолання труднощів.