Слухати Радіо

23:00

Слово на кожен день

В ефірі

Літургія годин (Бревіарій)

Боротьба вчить бути стійким та формує міцний характер, - срібний призер Олімпіади в Токіо Парвіз Насібов в ефірі Радіо Марія

Парвіз Насібов - український борець греко-римського стилю. 4 серпня 2021 року виборов срібну медаль на Олімпіаді-2020 в Токіо.

Прямий ефір Київ - Запоріжжя


"Боротьбою я почав займатися у 7 років. Розпочинав свою карєру в Азербайджані, де народився. Саме в семирічному віці моя сім'я переїхала до Миколаєва де я тренувався під керівництвом заслуженого тренера України Салєєва Миколи Леонтієвича", - розповідає Парвіз Насібов.  

- Мене в боротьбу привели батьки. Вони фанати цього виду спорту і завжди хотіли, щоб у сім'ї був борець. Тож саме завдяки боротьбі я багато чого зрозумів в житті. Це той вид спорту де ти можливо великим чемпіоном не станеш, але людиною станеш точно. Боротьба вчить боротися з труднощами та бути стійким.

- Переліт до Токіо був нелегким, адже тривав майже 15 годин, а різниця в часі становила 6 годин. Вся Олімпіада через пандемію була під загрозою зриву.
- Олімпіада - це ті змагання де багато спортсменів перегорають ще до початку змагань через надзвичайно велику відповідальність, адже ти борешся не тільки за себе, але й за свою країну.

- Про суперників. Туди потрапили 16 кращих у світі борців і я знав, що легкої боротьби не буде.

- Я боровся із сильними суперниками. В 1/8 фіналу переміг  Фредеріка Бьєррехуса з Данії(5:1), а в 1/4 фіналу здолав Артема Суркова (1:1), який представляв Росію. У півфіналі Насібов, програючи 0:6, зробив неймовірний камбек у поєдинку проти Мохамеда Ібрагіма Ель-Сайеда з Єгипту (7:6). Фінальний поєдинок за золото був зі спортсменом з Ірану.

- Я хочу подякувати своїм батькам, розповідає Парвіз Насібов, які привели мене в спорт, а також тренерам та багатьом людям які мене підтримували. Зокрема, велику подяку висловлюю нашому головному тренеру, який повірив у мене - Володимиру Шацьких та Азербайджанській діаспорі.

- Після наших перемог я плекаю надію, що греко - римська боротьба в Україні стане більш популярним видом спорту серед чоловіків.


"Ми не могли залишитися осторонь". Історія покликання подружжя капеланів

"Ми не могли залишитися осторонь". Історія покликання подружжя капеланів

Ярослав Шкляр та Оксана Кисельова - подружжя капеланів Християнської Служби Порятунку (ХСП), яке допомагає військовослужбовцям у шпиталях і на фронті. Як вони стали на цей шлях, які виклики постають перед капеланами та що їх найбільше мотивує - слухайте у програмі Люди Справи з Олександром Скрипченком.

2025-02-05 00:00:00
Реколекції Руху Назаретських Родин відбудуться у Томашполі

Реколекції Руху Назаретських Родин відбудуться у Томашполі

"З 14-16 лютого 2025 року відбудуться реколекції Руху Назаретських Родин. Це унікальна можливість присвятити час Богу, спільній молитві, аналізу та змінам у житті", - настоятель парафії Пресвятої Діви Марії з гори Кармель (смт Томашпіль), модератор Руху Назаретських Родин, отець Станіслав Свурка.
2025-02-04 00:00:00
Де Бог, якщо навколо стільки несправедливості та болю? На запитання відповідає брат Микола Орач

Де Бог, якщо навколо стільки несправедливості та болю? На запитання відповідає брат Микола Орач

"Часто чув від воїнів, які пережили травматичні події, або від людей, які стали свідками несправедливості: «Де Бог у всьому цьому?» І це питання варто поставити не лише для того, щоб отримати відповідь, а й щоб краще зрозуміти, хто ж такий Бог", - брат-францисканець Микола Орач, Парафія Преображення Господнього, м. Бориспіль. 
2025-01-31 00:00:00
"Немає негативних емоцій, адже усі вони важливі та позитивні", - Марек Дзєвєцький

"Немає негативних емоцій, адже усі вони важливі та позитивні", - Марек Дзєвєцький

Про книгу "Емоції" отця Марека Дзєвєцького розповідає фахівець зв`язків із громадськістю, магістр теології, редактор видавництва Святого Павла у Львові, Юлія Берт.

2025-01-31 00:00:00
Індульгенції у сучасному світі - шлях до очищення чи релігійний ритуал?

Індульгенції у сучасному світі - шлях до очищення чи релігійний ритуал?

"На отримання індульгенції впливають два фактори: внутрішній (бажання щиро висповідатися та відв'язатися від гріха якнайменшого) та зовнішній (помолитися "Отче наш", "Вірую", зробити діло, з яким пов'язаний відпуст)", - отець Костянтин Морозов.
2025-01-27 00:00:00
Як ви слухаєте Радіо Марія?

Як ви слухаєте Радіо Марія?