Якою є мета нашого життя і які їй слугують засоби?
"У нашій життєвій мандрівці з Господом добре пам'ятати: все, що ми використовуємо є інструментом, щоб дійти до Неба, нашої мети. - пояснює отець Вальдемар.
- Моє священство не може бути метою мого життя, бо є способом. Метою мого життя є перебування у Царстві Небесному! Те, як я виконую своє життєве покликання у формі священства, є для мене засобом. Так і сімейне чи богопосвячене життя.
Один мудрий польський поет сказав, якщо один раз вибираємо, то потім кожного дня маємо підтверджувати свій вибір.
Найбільш потрібні речі на дорозі до Неба - це не матеріальні речі: любов, здоров'я, стосунки та інше. Ми постійно перебуваємо у спільноті, з якою мандруємо до вічного життя. В дитинстві - це родина, згодом - суспільство і церква.
Метою нашої мандрівки - підготувати людину до служіння, щоб безкорисливо віддати свої сили та здібності для спільноти". - Розповів отець Вальдемар Павелець.
Цікавитеся поглибленим вивченням історії Церкви? Тоді ця катехиза саме для Вас. Її автор, о. Олег Жарук, ректор Інституту богословських наук, продовжує розповідати про події, які відбувалися в апостольські часи, тобто в перші десятиліття після заснування Церкви.
Життя людини неможливо уявити абсолютно комфортним і безтурботним. Кожен із нас має досвід труднощів і страждань. Отець Олексій Самсонов, спираючись на євангельську історію про зцілення сліпонародженого чоловіка, розмірковує над сенсом наших випробувань та їхньою глибинною причиною. Чому ми стикаємося з болем і труднощами? Як їх приймати і знаходити в них вищий зміст? Відповіді на ці питання допомагають нам глибше усвідомити власний життєвий шлях і віднайти внутрішню силу для подолання труднощів.