Вашій увазі катехеза від священника УГКЦ отця Василя Германюка. Душпастир під час програми коментує емоційний стан, що сформувався в українського суспільства під час війни, та дає поради, як не впасти в розпач.
Часом спілкуюся з хлопцями, яких я благословляв на захист, то вони кажуть, що наші молитви дуже помічні. Один військовий зараз у шпиталі написав: "Сказати, що це жах - це нічого не сказати. Війна дуже страшна і я ще досі не можу відійти морально від того. Але хочу засвідчити, як Бог кожного дня мене тримає за руку. Одного разу ми вступили в бій, який тривав 14-15 годин, і з моєї позиції лише я один вижив. Решта загинули від снайперського вогню. І так кожного дня практично. Бог ніби руками відводить все від мене. Всі мої друзі загинули, а я живий завдяки Йому. Він забирає страх і дає спокій..."
Цікавитеся поглибленим вивченням історії Церкви? Тоді ця катехиза саме для Вас. Її автор, о. Олег Жарук, ректор Інституту богословських наук, продовжує розповідати про події, які відбувалися в апостольські часи, тобто в перші десятиліття після заснування Церкви.
Вашій увазі пропонуємо продовження циклу програм "Наближаючись до православ'я". У рамках третьої серії - тема "Православне політичне богослов'я". Ієрей ПЦУ, отець Петро Лопатинський, розповідає про відносини християнства перших століть з державою. Роздуми, які озвучені під час програми, опираються на ранньохристиянський апологетичний твір, який має назву "Послання до Діогнета".
Життя людини неможливо уявити абсолютно комфортним і безтурботним. Кожен із нас має досвід труднощів і страждань. Отець Олексій Самсонов, спираючись на євангельську історію про зцілення сліпонародженого чоловіка, розмірковує над сенсом наших випробувань та їхньою глибинною причиною. Чому ми стикаємося з болем і труднощами? Як їх приймати і знаходити в них вищий зміст? Відповіді на ці питання допомагають нам глибше усвідомити власний життєвий шлях і віднайти внутрішню силу для подолання труднощів.