"Один з найпоказовіших показників, чи вийде із семінариста гарний священник, його вміння смирятись. Інша якість, яка також гарно ілюструє майбутнього душпастиря, це здібність добре виконувати завдання та вимоги, що є у семінарії. Не другорядним є і відношення до форматорів, викладачів. Хоча, і з непокірних бунтівників бувають гарні отці. Важливий їх намір. Якщо вивищитися знаннями - це одне, а бажання докопатися до істини - інше!" - зауважує отець Міхал Бранкевич.
Цікавитеся поглибленим вивченням історії Церкви? Тоді ця катехиза саме для Вас. Її автор, о. Олег Жарук, ректор Інституту богословських наук, продовжує розповідати про події, які відбувалися в апостольські часи, тобто в перші десятиліття після заснування Церкви.
Життя людини неможливо уявити абсолютно комфортним і безтурботним. Кожен із нас має досвід труднощів і страждань. Отець Олексій Самсонов, спираючись на євангельську історію про зцілення сліпонародженого чоловіка, розмірковує над сенсом наших випробувань та їхньою глибинною причиною. Чому ми стикаємося з болем і труднощами? Як їх приймати і знаходити в них вищий зміст? Відповіді на ці питання допомагають нам глибше усвідомити власний життєвий шлях і віднайти внутрішню силу для подолання труднощів.