Сестра Каміла Кармалюк продовжує цикл катехез під назвою: "У школі Непорочного Серця Марії". Тема даної програми: "Марія - мати цілковитої надії".
Марія проникається історією спасіння, бо бачить Руку Божу. Все, що вона чула від Бога, потім застосовувала в своєму житті. Вона зрозуміла, що Бог — це Батько, який ніколи не покине своїх дітей. Марія вчилася довіряти Богу, читаючи тексти Святого Письма. Надія - це зброя, котрою ми боремося з нашими труднощами, і саме надія допомогла Марії впоратися з важкими ситуаціями. Надія породжує безпеку. Ми маємо надіятися не на щось, а на Когось, тобто на Бога. Марія чудово розуміла, що лише на Бога можна покладати надію.
Цікавитеся поглибленим вивченням історії Церкви? Тоді ця катехиза саме для Вас. Її автор, о. Олег Жарук, ректор Інституту богословських наук, продовжує розповідати про події, які відбувалися в апостольські часи, тобто в перші десятиліття після заснування Церкви.
Вашій увазі пропонуємо продовження циклу програм "Наближаючись до православ'я". У рамках третьої серії - тема "Православне політичне богослов'я". Ієрей ПЦУ, отець Петро Лопатинський, розповідає про відносини християнства перших століть з державою. Роздуми, які озвучені під час програми, опираються на ранньохристиянський апологетичний твір, який має назву "Послання до Діогнета".
Життя людини неможливо уявити абсолютно комфортним і безтурботним. Кожен із нас має досвід труднощів і страждань. Отець Олексій Самсонов, спираючись на євангельську історію про зцілення сліпонародженого чоловіка, розмірковує над сенсом наших випробувань та їхньою глибинною причиною. Чому ми стикаємося з болем і труднощами? Як їх приймати і знаходити в них вищий зміст? Відповіді на ці питання допомагають нам глибше усвідомити власний життєвий шлях і віднайти внутрішню силу для подолання труднощів.