Священники-однокурсники святкували 35 -ту річницю свого Рукоположення у Пресвітерів та розповіли про роки переслідування Церкви та важку дорогу свого покликання. Гостями ефіру були отець Петро Савчак, отець Віктор Ткач та отець Петро Жарковський.
«Коли мені було 6-7 років, мій батько говорив, що добре бути інженером або вчителем, або лікарем, але бути священником - то надзвичайно!
На сьогодні я дійсно розумію, що усе, що робить священник, ніхто інший не може чинити. Бог дає надзвичайний дар священства, щоб ми вміли передавати Божу благодать і служити іншим, - розповідає отець Петро Жарковський.
У мене за 35 років священства з'явилося почуття відповідальності за своє служіння, - ділиться отець Віктор Ткач.
У Львівському катедральному соборі я служив міністрантом. Зерно Слова Божого і покликання у моєму серці засівали отець Генріх Мосьонґ, отець Людвіг Камілевський та владика Рафал Керніцький», - пригадує отець Петро Савчак.
Цікавитеся поглибленим вивченням історії Церкви? Тоді ця катехиза саме для Вас. Її автор, о. Олег Жарук, ректор Інституту богословських наук, продовжує розповідати про події, які відбувалися в апостольські часи, тобто в перші десятиліття після заснування Церкви.
Життя людини неможливо уявити абсолютно комфортним і безтурботним. Кожен із нас має досвід труднощів і страждань. Отець Олексій Самсонов, спираючись на євангельську історію про зцілення сліпонародженого чоловіка, розмірковує над сенсом наших випробувань та їхньою глибинною причиною. Чому ми стикаємося з болем і труднощами? Як їх приймати і знаходити в них вищий зміст? Відповіді на ці питання допомагають нам глибше усвідомити власний життєвий шлях і віднайти внутрішню силу для подолання труднощів.