Про мудре управління коштами та свободу від грошового рабства розповідає брат-капуцин отець Юрій Зелінський. Катехиза із циклу програм про
"Формування християнського характеру".
Катехиза розпочалася з молитви про захист від небезпеки ескалації ворожої агресії.
"Ти сьогодні знаходишся в мінусі чи плюсі фінансової безпеки? Якщо християнин живе благочестиво то на нього чекає успіх у фінансовому житті. У посланні до Тимофія 6:7 апостол Павло наголошує, що ми нічого не принесли в цей світ і нічого звідси не заберемо із собою", - розповідає отець Юрій Зелінський.
Міфи про гроші. Гроші це зло. Але насправді, злом є не гроші, а грошолюбство.
Гроші не приносять задоволення. Але істина у розпорядку грошима і тільки так людина буде отримувати насолоду від фінансів коли їх мало та коли багато.
Кредити - це добре. Насправді брати кредити не обов'язково, а краще жити за наявними ресурсами.
"Багатий панує над бідним, а боржник - раб позичальника. (Притчі Соломона)
Цікавитеся поглибленим вивченням історії Церкви? Тоді ця катехиза саме для Вас. Її автор, о. Олег Жарук, ректор Інституту богословських наук, продовжує розповідати про події, які відбувалися в апостольські часи, тобто в перші десятиліття після заснування Церкви.
Життя людини неможливо уявити абсолютно комфортним і безтурботним. Кожен із нас має досвід труднощів і страждань. Отець Олексій Самсонов, спираючись на євангельську історію про зцілення сліпонародженого чоловіка, розмірковує над сенсом наших випробувань та їхньою глибинною причиною. Чому ми стикаємося з болем і труднощами? Як їх приймати і знаходити в них вищий зміст? Відповіді на ці питання допомагають нам глибше усвідомити власний життєвий шлях і віднайти внутрішню силу для подолання труднощів.