Здається в християнстві прощення є безальтернативним, нас цьому вчить Господь, про це ми молимось щодня в єдиній спільній для всіх християн молитві «Отче наш». Більш того, ми навіть ставимо умову Богові: «Прости нам так, як ми і пробачаємо». Тож доводити необхідність пробачення, думаю, не варто, бо це є очевидні істини. Але, як ми втілюємо це на практиці? Чи вдається нам пробачити і примиритись на духовному і психічному рівнях. Про це в програмі «Психологія і релігія» з о. Андрієм Камінським та психологами-психотерапевтами Оленою Омельченко та Катериною Гончар.
Назва програми: «Релігія і психологія» Експерти: отець домініканець Андрій Камінський, психолог-психотерапевт Олена Омельченко та психолог, канд.. філософських наук Катерина Гончар. Час виходу в прямий ефір: 11_03_2015, 14:20 Журналістка: Тетяни Калініченко
Як виживають люди, котрі вижили під час окупації Херсонської області і зараз залишились без домівок через новий військовий злочин РФ? Хто допомагає їм вижити і повернутись у власні господарства? Про це розповів отець В’ячеслав Гриневич SAC, виконавчий директор Релігійної Місії «Карітас-Спес» РКЦ в Україні.
Молитва-роздуми працівників Національного офісу «Карітас-Спес Україна» Читає: Тетяна Калініченко Музика: Роман Григорів та Ілля Разумейко (використані фрагменти з опери-реквієму «Йов») Звукорежисер: Роман Люзан
Місія Цекви в гуманітарному служінні в умовах повномасштабного вторгнення. Про діяльність Карітас Спес Україна розповідає виконавчий директор місії, отець В'ячеслав Гриневич SAC .
В програмі "40 хвилин про головне" прессекретарка релігійної місії "Карітас-Спес Україна" Тетяна Калініченко розповідає про діяльність організації в умовах російсько-української війни. За словами Тетяни, поле діяльності "Карітас-Спес Україна" на нинішній день надзвичайно широке. Насамперед це гуманітарна поставка ліків, харчів та засобів гігієни. Деякі офіси "Карітас-Спес" працюють в окупованих росією містах та містах, які потерпають від масових бомбардувань.