Тільки ледачий ще не читав новину, яка багатьох здивувала про те, звідки насправді береться "благодатний вогонь". Тому в цій програмі задали запитання слухачам: наскільки важливо для їхньої духовності подібного роду чудеса? Відповіді неочікувані
Церемонія роздачі «благодатного вогню» напередодні православної Пасхи щорічно привертає до Храму Гробу Господнього тисячі паломників. Згідно з повір'ям, яке підтримується православними церквами, необпалюючий вогонь сходить з неба в руки грецького патріарха і той, разом з патріархом Вірменської церкви, роздає його віруючим, які зібралися навколо храму». (З блогу о. Петра Балога, розміщеного на РІСУ). Та все ж якщо придивится до Літургії західного обряду, яка відправляється у Великодню ніч, ми знайдемо багато аналогів...
У передачі «У ваших намірах» беруть участь три сестри зі Згромадження Маріїних сестер Чудотворного медальйона: с. Барбара Патерлін, с. Марта Мешко і с. Вероніка Вигівська.
Вашій увазі пропонуємо продовження циклу програм "Наближаючись до православ'я". У рамках третьої серії - тема "Православне політичне богослов'я". Ієрей ПЦУ, отець Петро Лопатинський, розповідає про відносини християнства перших століть з державою. Роздуми, які озвучені під час програми, опираються на ранньохристиянський апологетичний твір, який має назву "Послання до Діогнета".
В ефірі програми "Захристія" - доктор теології, директор Міжнародного інституту афонської спадщини, науковий дослідник кафедри історії, релігії та теології Ексетереського університету (Великобританія), Сергій Шумило. Під час програми мова йде про релігійні процеси в Україні, зокрема в православ'ї, а також про український монастир на Афоні та латинський монастир на Святій Горі.