Про відвагу, молитву та розпізнання волі Божої розповідає отець-францисканець Андрій Немченко - вікарій Одеського катедрального собору Успіння Пресвятої Діви Марії.
Апостоли часто не знали що робити, а особливо в час одразу після воскресіння. Одного дня, коли нічого не потрапило в сіті, вони направили човна до берега, де вже на них чекав Христос, який наказав їм закинути ще раз і за Його Словом сіті наповнилися рибою. Тут ми бачимо, що Господь постійно перебуває поруч, навіть коли Його не впізнають свої.
Дуже важливо в день Господній викроїти час, щоб замислитися про свій пройдений шлях та оцінити минуле. Я завжди відчуваю вдячність, коли лягаю спати. Кожен із нас має обов'язок стати на оборону Батьківщини у молитві. Дякуйте Господу за тих, хто захищає нас 24\7 і таким чином ми станемо знаряддям справедливого миру.
А ще, ми часто недооцінюємо Духа Святого та Його дари, які варто намагатися здобути. "Шукайте ж перш за все Царства Божого і Його праведності, а те все додасться вам". Матвiя 6:33
Отець-францисканець Андрій Немченко, вікарій Одеського катедрального собору Успіння Пресвятої Діви Марії. Слухати інші програми
Цікавитеся поглибленим вивченням історії Церкви? Тоді ця катехиза саме для Вас. Її автор, о. Олег Жарук, ректор Інституту богословських наук, продовжує розповідати про події, які відбувалися в апостольські часи, тобто в перші десятиліття після заснування Церкви.
Життя людини неможливо уявити абсолютно комфортним і безтурботним. Кожен із нас має досвід труднощів і страждань. Отець Олексій Самсонов, спираючись на євангельську історію про зцілення сліпонародженого чоловіка, розмірковує над сенсом наших випробувань та їхньою глибинною причиною. Чому ми стикаємося з болем і труднощами? Як їх приймати і знаходити в них вищий зміст? Відповіді на ці питання допомагають нам глибше усвідомити власний життєвий шлях і віднайти внутрішню силу для подолання труднощів.