Як зберегти сім'ю під час війни розповідає голова референтури у справах родини Львівської Архиєпархії УГКЦ, отець Тарас Фітьо.
"Сьогодні час стати в молитовну боротьбу за свою сім'ю"
Наслідки цієї війни ми будемо пожинати дуже довго. Рана на тілі нашого народу буде гоїтися десятки років. Як же зараз діяти Українській сім'ї? Наші сім'ї сьогодні розділені - чоловік на фронті, дружина з діточками далеко в безпеці. Саме тому відчувається брак підтримки. Як же пережити кризовий період чоловікові, дружині та дітям?
1. Будувати міцний емоційний зв'язок навіть коли подружжя знаходиться далеко один від одного. Розмовляйте якомога більше один з одним по телефону, пишіть листи. Зберігайте запах сім'ї. - Чоловікам я раджу читати діткам казочки на ніч та робити з ними домашнє завдання, провадити спільну вечірню молитву. Ці моменти об'єднують сім'ю та створюють міцні емоційні зв'язки.
2. Дружинам рекомендую виконувати велику місію свого життя - передати дітям любов до України. Особливо, коли ви переїхали до іншого міста чи країни.
3. Моліться вервичку. Нехай молитва завжди буде з вами.
Цікавитеся поглибленим вивченням історії Церкви? Тоді ця катехиза саме для Вас. Її автор, о. Олег Жарук, ректор Інституту богословських наук, продовжує розповідати про події, які відбувалися в апостольські часи, тобто в перші десятиліття після заснування Церкви.
Життя людини неможливо уявити абсолютно комфортним і безтурботним. Кожен із нас має досвід труднощів і страждань. Отець Олексій Самсонов, спираючись на євангельську історію про зцілення сліпонародженого чоловіка, розмірковує над сенсом наших випробувань та їхньою глибинною причиною. Чому ми стикаємося з болем і труднощами? Як їх приймати і знаходити в них вищий зміст? Відповіді на ці питання допомагають нам глибше усвідомити власний життєвий шлях і віднайти внутрішню силу для подолання труднощів.